Tërbohen vajzat në Dhërmi (Video)

Pothuajse të gjitha vajzat e njohura të bllokut dhe Vip-at shqiptar i gjeni në DhërmiNjë video e cila është publikuar në kanalin e YouTubes shihen se si vajzat dhe çunat shqiptar kënaqen në ritmin e muzikës.
Madje po në këtë video shihen vajzat seksi të cilat vallëzojnë mbi tavolina, e po kush dëshiron të kalojë pushime të nxehta duhet ta vizitojë këtë vend, ku “Shkuma Party” janë pjesë e përditshmërisë gjatë verës.
Nuk jane me tabu te tilla festa ku ne shume prej tyre kemi pare edhe skena te forta erotike sic ishte video ne shengjin.
Shiko videon me poshte

Video Link