Tenton të vrasë vëllezërit e ish-gruas

166739_473103712743423_1970424259_nNjë tentativë për vrasjen e dy vëllezërve është parandaluar nga policia në Lezhë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Barbulloj të Lezhës, ku Pëllumb Gojani kishte shkuar në shtëpinë e ish-gruas dhe kishte tentuar të vriste vëllezërit e saj.

Ai ka qëlluar nga oborri dhe plumbat kanë përshkuar edhe në dhomë e vëllezërve Stena.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur si pasojë e konfliktit që ishte shkaktuar mes familjeve pas divorcit të autorit, me motrën e dy vëllezërve Stena