Tenton të grabisë makinën, por nuk llogarit shoferin e armatosur (Video +18, kujdes pamje shqetësuese)


Kjo video është publikuar së fundmi në “Liveleak.” Ajo tregon momentin kur një person tenton të grabisë një makinë të parkuar anës rrugës, por duket se nuk e kishte llogaritur shoferin brenda saj. Siç shihet edhe nga pamjet, ai afrohet pranë makinës për të hapur derën, por në moment sulmohet nga shoferi i saj, i cili ishte i armatosur dhe nuk ka ngurruar ta qëllojë grabitësin.