Temperaturat me minus, por shihni si del kjo vajzë në Tiranë (Foto)

Shqipëria është mbërthyer nga temperatura të ulëta, ndërkohë që Tirana ka shënuar temperatura me minus.
Megjithatë kjo vajzë nuk duket e shqetësuar.

“Pershendetje JOQ. Nderkohe ne Tirane sot me temperatura minus. Akoma ka nga ato injorantet shum te mdhaja qe dalin sikur jane ne parade mode ne temp 20°. Po si sju vjen turp m? Po ato mend qe ua ka fal zoti pse nuk i vejn ne pune? Kaq shum u dhimbsen? Dhe te mendosh se ka shum raste te tilla. Na degjenerut gjinine sinqerisht,” shkruan dikush tek Jeta Osh Qef.
shqiptare

vajza