Te rrethi në Prishtinë, bie vetura nga lartësia

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 14:00 te Rrethi Kryesor në Prishtinë. Një veturë ka renë nga lartësia e urës, mirëpo për fat, ngasësi i saj ka shpëtuar mrekullisht vetëm më lëndime trupore. Aksidenti ka ardhur kur një kamion e kishte prekur veturën, e cila më pas ka depërtuar nga mburojat dhe ka renë poshtë në tokë.Në vendin e ngjarjes ndodhen të gjitha njësitet përkatëse të policisë së Kosovës të cilat po merren me rastin./LajmeOnline/ Fish /