Të gjithë e shikojnë në plazh(Foto)

Modelja italiane Claudia Romani e cila jeton dhe punon në Miami kur shfaqet në plazhet e këtij qyteti bregdetar arrin ta tërheq vëmendjen e të gjithëve.