“Të dëshiroj edhe unë…”, Armina nuk përmbahet, publikon bisedat e nxehta në Instagram

Armina Mevlani ka publikuar në profilin e saj në Instagram një Instasory shumë pikant. Fotoja përmban biseda nga një film romantik dhe Armina ka ngjallur mëdyshje me publikimin e saj.

Duke shpalosur anën e saj romantike, në foto shkruhet:

Dhe unë të dëshiroj, ti e di që po. Mjaft, tani,- është mbyllja e bisedës.

Mbase kjo është një nga ato situata të cilat Armina i publikon pasi i ngjajnë jetës dashurore reale të saj me Shkëlzen Berishën.