Tara feston ditëlindjen, ja si e uron Blero (FOTO)


Blero ka uruar ditëlindjen e vajzës së tij me këtë shkrim në Instagram.
Bija e Teuta Krasniqit dhe Bleros, Tara, feston sot ditëlindjen e gjashtë.

Me këtë rast, Blero kujton ditën kur jeta e tij mori kuptim jeta e tij ndërsa fotografi të shumta të bashkuara të Tarës ndrë vite Blero i ka bashkangjitur një shkrim të bukur./lajmi.net
b