Tani që nuk flasin mes vete, ja çka thotë Shyhretja për Shkurte Fejzën (Video)

Tani që nuk flasin mes vete, ja çka thotë Shyhretja për Shkurte Fejzën (Video)
Ka kohë që këngëtaret Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli nuk flasin mes vete.
Mirëpo, në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ të emisionit ‘Mirage’, Shyhretja i ka disa fjalë për Shkurtën
Se a e zgjedhë atë apo Remzien dhe cila është porosia e Shyhretës për Shkurtën, kuptojeni në minutën e 2:27.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Video