Tamara Ecclestone, 30 mijë euro pije vetëm për një natë (FOTO)

tamara1

Tamara Ecclestone është një prej femrave më të pasura në botë, për shkak të babait të saj, Bernie, bosit të Formula 1. Dhe, kur vjen fjala për shpenzime, ajo nuk kursehet asnjëherë. Kështu, mbrëmjen e djeshme, ajo ka shpenzuar plot 30 mijë euro vetëm për pijet që ka konsumuar bashkë me miqtë e saj. Sipas faturës së lëshuar për 28-vjeçaren, ajo ka konsumuar me miqtë e vet 28 shishe shampanjë Cristal e dhe një shishe vodka Grey Goose.

Splashing the cash: Tamara ordered the 38 bottles of booze on an evening out

Who ruffled your feathers? Tamara looks less than preened as she leaves Aura - possibly to do with her bar tab

Easy does it! Tamara stumbled out of the Aura restaurant with the helping hand of some friends

It all started so well: Tamara Ecclestone looks busty in her tight black dress and jacket It all started so well: Tamara Ecclestone looks busty in her tight black dress and jacket

Out for a big night! Tamara Ecclestone was seen arriving at C restaurant in Mayfair for a meal before hitting the town

Unflattering: Tamara's dress made getting into her waiting car slightly difficult

Figure hugging ensemble: The 28-year-old wore a plunging Balmain dress with a pair of vertiginous heels Figure hugging ensemble: The 28-year-old wore a plunging Balmain dress with a pair of vertiginous heels

All black: The heiress teamed her black outfit a small clutch bag as she arrived at C restaurant in Mayfair before heading out to Aura nightclub

On the bubbles: Tamara Ecclestone uploaded a snap of herself and a friend enjoying a bottle of champagne to her Twitter page

Champagne grin! Tamara feels the happiness as she leaves the posh eatery