Tabloidi britanik krahason Shkendije Mujaj me Kim Kardashian (FOTO)

shkendije-mujaj-kim-615x358-1

Tabloidi “Mirror” ka bërë një artikull për format e Shkendije Mujaj dhe Kim Kardashian.

Këtë herë për tabloidet britanike shkruajnë edhe për një personalitet tjetër shqiptar.

Ata shkruajnë një artikull për format e trupit të Shkendije Mujaj dhe se si ato ngjasojnë shumë me personalitetin e njohur botëror, Kim Kardashian, transmeton lajmi.net.

“Mirror” shkruajnë se Mujaj është shumë e njohur për postimin e fotografive provokuese në rrjetet sociale – njësoj si Kim, ndërsa ndonjëherë edhe ia kalon asaj

Portali gjithashtu shkruan se Mujaj është një këngëtare e cila është rritur në familje të pasur, pasi është adaptuar dhe gjithmonë ka jetuar jetë luksoze.

PAY-Shkendije-Mujaj

Kim-Kardashian-West