Superkupa e Evropës në Shkup, UEFA zbulon lajmin e madh për biletat e tifozëve shqiptarë

UEFA ka zbuluar lajmin e madh para Superkupës së Evropës mes Real Madrid dhe Manchester United.
UEFA ka konfirmuar informatat e para në lidhje me biletat e Superkupës së Evropës në Shkup ku do të takohen Real Madrid dhe Manchester United, më 13 qershor.

Më 8 gusht 2017 në stadiumin Filipi II të Shkupit do të ballafaqohen fituesi i Ligës së Kampionëve dhe ai i Europa League.

Për bileta, UEFA ka bërë të ditur se pranohen vetëm kartelat MasterCard dhe Visa, përcjell “lajmi.net”.

Çmimi dhe numri i biletave në shitje do të bëhen të ditura po atë ditë.