Sulmohet këngëtarja serbe në mes të koncertit (VIDEO+16)

kengetarja_1468367085-4622531Gjatë një koncerti të këngëtares serbe, Jelena Karleusha ka ndodhur një incident i pazakontë. Teksa këngëtarja ishte duke performuar në skenë, dhe gjersa ishte duke ia zhveshur pantallonat një djali të ri, kjo ka krijuar kaos, pasi edhe një vajzë nga publiku ka tentuar ta prek djalin. Por, këngëtarja ka thirrur sigurimin, dhe më pas ndodhi kaosi, që detyroi vajzën e panjohur të kap për flokësh divën serbe.

https://youtu.be/bHZJyK-lQeo