Stili mashkullor i Dafinës

loading...

f1_28-dafina1364476715

loading...
Prishtinë, 28 mars- Stili mashkullor i Dafina Zeqirit është komentuar mjaft dhe madje në versionin e saj të fundit është krahasuar si një “Justin Bieber” me grim. Por, mos të harrojmë se ky “çun” sado që është simpatik tani, dikur ka qene një femër seksi me shume me pak “kocka” e me shumë “tul”, shkruan sot magazina.info.

Kjo foto e saj me kaçurrela na kujtoi atë kohe.

loading...