Sot në mëngjes: Aksident i rëndë me 2 të vdekur


Një aksdient i rëndë me dy të vdekur u shënua mëngjesin e sotëm në Shkodër.
Sipas informacioneve paraprake, rreth ores 05.30 mjeti tip BMW me targa AA888 MU ka dalë nga rruga e fshatit Golem dhe është përmbysur.
“Shërbimet e Policisë qe kane shkuar në vëndin e ngjarjes njoftojne se si pasoje e permbysjes se mjetit 2 (dy) shtetas kane gjetur vdekjen” informon policia.e
Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor për zbulimin dhe shkakun e aksidentit me pasojë vdekje
Nuk dihet ende identiteti i viktimave. /Oranews.tv
1-181-650x356