Sofisë i pëlqejnë puthjet e Arian Çanit

Arian Çani njëri prej moderatorëve i cili famën e ka fituar përmes emisionit të tij në ‘Zonë e Lirë’, ka treguar shpeshherë që ka dëshirë ta puthë secilën vajzë të bukur që i shkon në emision.

Madje ai shumë herë në tentim e sipër ka hasur edhe në kundërshtim nga disa, ani pse kjo nuk ia ka zbehur zakonin.

Por ajo që duket se po e shijon mirë puthjen e ‘eprorit’ të saj është Sofia, bashkëpunëtorja dhe organizatorja e emisionit ‘Zonë e Lirë’.

Nuk është hera e parë që Ariani e gjuan Sofinë me fjalë e komente të ndryshme, por fotoja që vajza ka publikuar në rrjetet sociale ka shtuar dyshimet për raportin e tyre kolegial.