Sofia Vergara: Prapanicën e kam më të mirë se gjoksin – FOTO

0Ylli i serisë “Familja moderne” Sofia Vergara ka zbuluar pse vishte gjithmonë aq bukur.

“Ne latinoamerikaneve na fajësojnë se vishemi vetëm për tërhequr vëmendjen e burrave. Pra, ne vishemi për burra e jo për femra”, ka thënë ajo për numrin e ri të revistës “Women’s Health”.

Sofia po ashtu ka theksuar se e pengon pse të gjithë pohojnë se atributi kryesor fizik i saj është gjoksi, pasi, thotë ajo, i ka më të mira të pasmet.

“T’ju them diçka. Gjithmonë kam qenë në zë për shkak të gjinjve dhe kjo më bën shumë nervoze pasi që edhe prapanicën e kam shumë të mirë”, ka thënë Sofia Vergara.

0a


Sofia Vergara, e mahnitshme edhe para 20 viteve

Ditëve të sotme, ajo është një prej aktoreve më të paguara televizive duke iu falënderuar rolit të saj si Gloria Delgado-Pritchett në “Modern Family”. Por në vitin 1992, Sofia Vergara ka qenë thjeshtë një modele e panjohur, duke provuar të hyjë në industrinë e modelimit.

Këto ditë janë publikuar disa fotografi që shfaqin aktoren, tashmë 41-vjeçe, në moshën 20-vjeçe, duke pozuar me bikini të ndryshëm, vetëm katër muaj pasi kishte sjellë në jetë djalin e saj, Manolo. Megjithëse kishe pak kohë që kishte lindur, në trupin e saj nuk shihej asnjë shenjë që tregonte një gjë të tillë.

Për më shumë, shikojini fotografitë në vijim:

0

0a

0b