Sofia Vergara: Jam mjaft agresive në shtrat

0Sofia Vergara është e njohur për fizikun e saj mahnitës. Kështu që, padyshim 41 vjeçarja, ka arsye pse të jetë zgjedhur për kopertinën e revistës ‘Women’s Health’.

Aktorja e familjes moderne, e veshur me bikini dhe me këmbë të zbuluara ka treguar bukurinë e saj. Ndonëse, bukuroshja ka pranuar se është shumë agresive në shtrat dhe shpreson se i dashuri i saj të mendojë se ajo është si një tigër, kur bëhet fjalë për shtrat.

Ajo ka thënë për revistën, se e di që është një femër seksi dhe se nuk i ka vetëm gjokset e bukura por edhe të pasmet.