Snoop Dogg: “Rita të dua, ti je një femër e veçantë”

Reperi i famshëm amerikan Snoop Dogg, mendon se këngëtarja shqiptare ,Rita Ora, është një ‘femër e veçantë’ dhe se është shumë hot ‘në mënyrën e duhur’.

Ylli i muzikës hip hop Snoop Dogg, i cili së fundmi bashkëpunoi me Ritën në këngën “Torn Apart”, ka deklaruar para adhuruesve të tij se ka një simpati të veçantë për bionden 22-vjeçe.

Gjatë një performance me Ritën në Festivalin Yahoo! Wireless në Londër, 42-vjeçari i është drejtuar asaj duke i thënë “Rita të dua, ti je një femër e veçantë”.