Smart Phones


Çfarë ndodhi pas takimit të Ramush Haradinajt me Hashim Thaçin? LAJM SPECIAL

Anëtari i Kryesisë dhe drejtori i marrëdhënieve me publikun në AAK, Muharrem Nitaj, e ka komentuar takimin e të parit të AAK-së, Ramush Haradinajt, me atë të Presidentit Hashim Thaçi, duke thënë se ai takim është zhvilluar duke qenë si kundërshtarë politik, raporton gazetablic.com Në një prononcim për “Gazeta Blic” Nitaj, ka hedhur poshtë zërat [&hellipKONFIRMOHET PËRFUNDIMISHT Ja data kur marrim lajmin e shumëpritur për LIBERALIZIMIN dhe kush do ta vizitoj Kosovën këto ditë

Zyra e Kryeministrit të Kosovës ka njoftuar se të enjten Kosovën do ta vizitojë Përfaqësuesja e Lartë për Punë të Jashtme e BE-së, Frederica Mogherini. Vizita e Mogherinit në Kosovë vjen vetëm një ditë pas, kur Komisioni Evropian pritet të japë rekomandimin për liberalizimin e vizave për Kosovën. Ajo do të takohet me kryeministrin e [&hellipLetra rrëqethëse e mjekut sirian që po bën xhiron e botës

?Letra e një doktori sirian po bën xhiron e botës dy ditët e fundit. Doktori është drejtor i spitalit të fëmijëve në Aleppo të Sirisë, qytet i bombarduar masivisht ditët e fundit. Në letrën e publikuar, ai rrëfen se një nga mjekët më të kualifikuar të qytetit u vra tri net më parë nga një [&hellip


“Pajtesa e Hamdisë” ka një talent të jashtëzakonshëm (Video)

Fiona Gllavica e njohur tashmë për publikun si “gruaja e Hamdis” sipas rolit që ka ajo në serialin ‘Çka ka shpija’ ka një talent të jashtëzakonshëm. Ajo përveç që është një aktore e mrekullueshme dhe ka arritur shumë shpejtë të fitoj zemrat e publikut ka edhe një talent tjetër të jashtëzakonshëm, përcjell lajmi.net Gllavica, e [&hellipNuk mund të besoni se çfarë sëmundje shëron banania e vluar

Shpeshherë pagjumësia shkaktohet nga faktorë të ndryshëm, si depresioni, stresi, shqetësimi etj. Thuajse çdo natë, para se të shkoni të flini, mendja fillon të garoj me mendime. Nëse mendja është ende aktive, mundësitë për të fjetur janë automatikisht më të vogla. Veç kësaj, disa ilaçe mund të jenë shkaktari i pagjumësisë. Sidoqoftë, ka një zgjidhje [&hellip