“Skifteret femra” – Nënë e bijë kryejn vjedhjen spektakolare (Video)


Një ngjarje aspak e këndshmë ka ndodhur në tregun e medreses në Tiranë , ku nje nënë se bashku me të bijën kanë vjedhur çantën e pronarit të një dyqani. Pronari ka denoncuar pranë redaksisë shqipëriaime rastin duke e sjellur me fakte foto dhe video. Në videon do shihni se si e ëma mbulon vajzën e saj të kryej vjedhjen e një çantë të zezë sic duket në video . Nëna dhe e bija e saj futen në dyqan, shkojnë tek çanta e cila ndodhet në fillim të dyqanit , më pas e ëma bllokon pamjet që mos të duket nga shitësja. Vajza e saj merr çantën dhe më pas largohen me shpejtësi. Ju ftojmë të ndiqni pamjet me foto dhe video