“S’ke nevojë të punosh asnjë ditë”/ Habit mbesa e Nishanit, pozon tërësisht lakuriq

Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, Beniada, ka realizuar ëndrrën e saj pas bashkëpunimit me revistën e njohur “Play Boy”.

Pak ditë më parë ajo njoftoi se ishte përzgjedhur për të qenë një nga modelet prezantuese të revistës, e ndërsa tani ka bërë publike dhe foton e parë lakuriq të realizuar për “Play Boy Portugal”.

Krahas fotos ajo ka bashkangjitur edhe një shprehje në të cilën thuhet: Shndërroje pasionin tënd në punë, dhe kështu nuk do të punosh as edhe një ditë të jetës tënde