Skandaloze: Rrahja e tifozëve shqiptarë vazhdon edhe në stadium!

step5

Jo vetëm Plisat dhe Torcida u rrahën sot para ndeshjes mes Shqipërisë dhe Armenisë.

Edhe tifozët nga Prizrenit Arpagjikt dhe ata nga Shkupi, Shfercerat, qëruan hesapet, shkruan Gazeta Express.

Këta të fundit një gjë të tillë e bënë brenda stadiumit kur po luhet loja. Armenia po fiton 1:0 dhe Shqipërisë tani më shumë se kurrë i duhet përkrahja e tifozëve.

Image