Skandaloze në Tiranë/ Burri ndalon vajzën në mes të rrugës dhe i kërkon…

Një vajzë nga Tirana ka përjetuar një ngjarje jo fort të këndshme kur është ndaluar nga një burrë i panjohur i cili i ka ofruar seks në mes të rrugës.

Ajo ka qenë duke kaluar pranë një restoranti në Yrshek kur burri e ka pyetur paturpësisht.

Vajza me inicialet M.M e ka denoncuar rastin në polici dhe burri është në kërkim nga forcat efektive.