Skandal TUNES I DEL ZOGU para kameres..(VIDEO)


Këngëtarja nga Shkupi ka qenë e ftuara e rradhës e Ermal Mamaqit, në emisionin e tij në Digitalb. Mes intervistës e batutave, siç ndodh zakonisht me personazhet që shkojnë në këtë program, aktori i humorit kishte përgatitur dhe një lojë me Tunën.

Ndërsa plaste tullumbacët, atrtistja e cila kishte veshur një fund të çarë, u zbulua duke nxjerrë në shesh zogun.

Shihni në videon nga minuta 48:30.
tt