Skandal: Rovena nxjerr kokat e gjinjve!!! (Foto)


Seti erotik qe po cmend rrjetet sa vjen dhe behet me i nxehte.
Në këtë foto, që është e treta me radhë, Rovena vazhdon e zbulon nga hiret e saj, veshur me një pale të brendshme të kuqe transparente duke nxjerrë në pah trupin me forma epshndjellese, dhe duke zbuluar qartazi kokat e gjinjve, transmeton lajmi.net.
Krahas fotografisë së postuar ajo madje ka shkruar:
“Unë e bëj se mundem, bëjeni edhe ju”./lajmi.net.
e1

e2