Skandal: Dasma në Leskovc, rrihen krushqit për shkak të një vendimi të nuses (Foto)

svadba-tuca-620x350_1476355425-3930488-530x300Nga momenti kur çifti vendosën të martoheshin, mesi i dasmës së tyre u ndërpre pasi ndodhi në përleshje e madhe
Në botën normale, gruaja ka të drejtë ta mbajë mbiemrin e saj dhe mos ta marrë mbiemrin e bashkëshortit të saj. Mirëpo, në Serbi, në Leskovc, vendimi i nuses për ta mbajtur mbiemrin u kurorëzua me rrahje, shkruan Blic.rs, transmeton Gazeta Express.

Pasi nusja nga Leskovci vendosi ta mbajë mbiemrin e saj në momentin e kurorëzimit, dhëndëri i saj (babai i bashkëshortit) i tha se është “k**vë).

Rrahja ndodhi mes familjarëve të nuses dhe të dhëndrit, pasi të dy familjet filluan të fyenin njëri tjetrin. Si rezultat i kësaj, çifti nuk arriti të martoheshin në këtë ditë.svadba-tuca-620x350_1476355425-3930488-1

svadba-tuca-620x350_1476355392-1212694