S’kam të dashur, por vdes të pallohem rregullisht


Modelja e famshme Bar Refaeli ka hedhur poshtë zërat se ajo ka një të dashur dhe atë milioner. Në një intervistë që ka dhënë së fundmi për mediat e huaja, Rafaeli është shprehur se në këto momente është beqare dhe po e shijon jetën.
Po pavarësisht kësaj modeles nuk i mungon seksi. “Nuk është e vërtetë se jam në lidhje me një mashkull të pasur. Momentalisht nuk kam të dashur, edhe pse kur më duhet seksi, nuk e kam problem ta kërkojë atë”, ka thënë modelja.
8