‘S’kam bërë seks me Lumturien’, 57-vjeçarja i nxjerr të palarat Amedeo Baçit

medeo Baçi, poeti zemërthyer ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Oktapod” të Turjan Hyskës, ku u përball për të disatën herë me me Lumturie Kodrën, gruan që e akuzon se e ka bërë të dashurohet për ta zhvatur më pas, e cila u ndërhyri me një lidhje Skype në emision.
I pyetur nga moderatori nëse ka kryer marrëdhënie seksuale me Lumturien, Amedeo u shpreh se:
“Është krejt normale sepse, kur nuk e ndjen, pse të bësh, është një dashuri e pakuptimtë.”
Lumturia ka “shpërthyer” menjëherë në këtë moment dhe ndryshe nga ai s’e ka mohuar këtë.
“Ai le ta mohojë, po unë jam femër dhe kam dhënë shpritin tim! Kemi bërë edhe seks… dhe kur i zhvishet femrave ai në Facebook, i zhvishet nga gjysma e lart… ai Don Zhuani shqiptar.”- u shpreh ajo.
shiko videon me poshte

Video Link