S’ka seks në Botëror

Një lajm mjaftë interesant vjen për kombëtaren Boshnjake, nuk do të ketë marrëdhënie seksuale për Miralen Pjanic, Edin Dzekon e bashkëlojtarët e tyre te skuadra e Bosnjës e Hercegovinës gjatë Kampionatit botëror 2014 në Brazil.

Kështu ka vendosur selektori Safet Susic.

“Nuk do të kemi seks në Brazil, dhe për gjatë gjithë garës për aq sa do të jemi pjesëmarrës”, deklaroi Susic gjatë një interviste me të përditshmen boshnjake Dnevni Avaz.
“Futbollistët duhet të qëndrojnë pa gratë dhe të dashurat e tyre”, shtoi Susic, skuadra e së cilit do të garojë në Grupin E me Argjentinën, Iranin dhe Nigerinë.