Si u kap ‘mat’ nusja me të dashurin, ishte në dhomën e gjumit të vjehrrit (Video)

Me zë dhe figurë sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24, ka ardhur dëshmia për një tradhti bashkëshortore, por më e keqja është ajo e marrëdhënieve të konsumuara në sy të dy fëmijëve të mitur 9 dhe 5 vjeç.
Familja Nacaj nga Kopliku ka qenë ajo që ka denoncuar nusen e djalit të tyre, të cilën e kanë filmuar teksa e kanë kapur në dhomën e gjumit të vjehrrit me të dashurin, ndërsa djali i tyre, burri i protagonistes është në SHBA prej 4 vitesh.Ka qenë kunata dhe burri i saj që kanë hyrë në dhomë, më pas edhe persona të tjerë.
Të qarat e fëmijëve janë ato që drithërojnë çdo zemër, pavarësisht se shumë mund ta shikojnë si një dukuri që ndodh rëndom.“BalkanWeb” zbardh dialogun e plotë të zhvilluar në dhomën e gjumit.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

NUSJA