Si rrallëherë, Alketa Vejsiu shfaqet me bikini dhe tregon linjat

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të njohura për publikun shqiptar. Shpesh ajo komentohet për karrierën e saj dhe aspektin profesional, ndërsa të pakta kanë qenë herët kur është komentuar për jetën private apo për detaje nga jeta e përditshme.

Po ashtu ajo është treguar dhe shumë e rezervuar për postimin e fotove ku ekspozon linjat. Por sot ajo ka ndarë me fansat një foto ku shfaqet me bikini duke treguar format, edhe pse në distancë.