“Si nuk lodhesh që je 20 orë në mendjen time”/ Mesazhet e fundit të fierakut, përpara vetëvrasjes!

Eneo Ferko ishte vetëm 20 vjeç dhe 10 ditë pasi u nda nga e dashura, vendosi t’i japë fund jetës së tij duke pirë fostoksinë.
Në postimet e fundit në profilin e tij social duket qartë “dimensioni” në të cilin ishte zhytur i riu pas ndarjes me të dashurën.

Profili i tij është i mbushur me postime mjaft trishtuese dhe melankolike. Më poshtë disa nga mesazhet e të riut: