“Si ma mori virgjërinë kushërira e divorcuar në krevatin e gjyshes”, historia e djalit nga Thethi që po trondit rrjetin

Incesti në familje është rrëfyer në një histori rrënqethëse nga një djalë.
I riu nga Thethi, por që tashmë banon prej vitesh në SHBA, ka guxuar të rrëfejë për “ShkodraNews” se si kur ishte adoleshent është joshur nga kushërira e tij dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale.

Rrëfimi i tij:

Kam 15 vite në Amerikë e akoma nuk kam mundur të harroj atë që më bëri kushërira, 12 vite më e madhe se unë. Këtu në Amerikë kam mësuar së gjërat duhen thënë me zërin lart në mënyrë që të ketë ndryshime. Mua më ka ndodhur diçka shumë e ulët.

S’besoj se jam i pari dhe as i fundit. Por unë virgjërinë e kam humbur me kushërirën time në kohën kur ajo sapo ishte divorcuar dhe bash në shtratin e gjyshes. Ishim të dy në dhomë, atë natë kishte stuhi. Pa drita. Isha 14 vjeç. Kushërira erdhi te shtrati im dhe nisi të më prekte e puthte. E dija se incesti ishte një mëkat i rëndë, por nuk munda ta ndaloja veten. Ishte hera ime e parë. U ndjeva aq i pafuqishëm. Mbaj mend që i thashë vetëm çfarë po bën.

Pas asaj nate ajo u soll sikur s’ka ndodhur gjë. Biles më kërcënoi nëse i tregoja kujt. Nisa t’i shmangem sa herë e shihja. Edhe pse ajo s’më ngacmoi më, unë akoma sot nuk e harroj atë gjë që bëmë. Sot është martuar e ka fëmijë e në foto në Facebook më shkruan: Vëllai im i bukur ti!