Shyhretja zbulon një detaj interesant nga dita e dasmës së saj (Video)

Këngëtarja e shquar e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ishte mysafire në emisionin Mirage këtë të premte.
Në intervistën e dhënë për Mirage, Shyhretja zbuloi të pathëna nga jeta e saj private, karriera në muzikë si dhe shumë gjëra të tjera.
Ndër të tjera, ajo foli për dasmën e saj dhe në Mirage zbuloi një detaj interesant nga dasma e saj.
Shikoni videon e mëposhtme dhe kuptoni çka i ka ndodhur Shyhretes në dasëm.
VIDEO