Shyhrete Behluli mbledh koleget në kanagjegjin e nuses, mungon Shkurte Fejza (Foto)

shyhreti_1474925401-5873933
Shumë këngëtare të muzikës popullore janë mbledhur sonte në një vend.
Është pikërisht kanagjegji i nuses së Shyhrete Behlulit, ai që ka mbledhur bilbilat e Mushtishtit, shkruan Indeksonline.

“Ne kanagjegjin e Leartes urime te përzemërta qiftit, dhe koleges ton Shyhretes martesën e djalit.”, ka shkruar përbri fotos Sahide Mustafa,

Në foto nuk shihet askund kolegia dhe njëherit kunata e Shyhretes, Shkurte Fejza. Vlen të përmendim faktin se dyshja në fjalë ka vite që nuk flasin me njëra-tjetrën.
shyhreti-1_1474925371-7040594