‘Shumë o ka ma don’ Blero e Dhurata (Video)

Image shum1.jpgSezoni verorë ka fillur të sjell shumë këngë të reja. Kengëtarja Dhurata Ahmetaj, ka ardhur në bashkëpunim me Bleron, këngë kjo e punuar nga producenti Nurteel – Blero Ent e titulluar ‘ Shum o Ka ma don” . Blero ka marrë një dhuratë të mirë për ditëlindjen e tij të 36-të. Për më shumë shikoni videoklipin. Teksti i këngës është shkruar nga Nurteel dhe Blero, ndërsa ajo është përgatitur nga kompania Elephant.

Videoklipi është xhiruar nga ASHA, xhirime këto të cilat janë bërë në Budva dhe kanë përfunduar për vetëm dy ditë.