Shtëpia luksoze e Arjan Çanit, i cili refuzon gjithmonë të tregojë ku ndodhet (Video)

Me siguri e keni dëgjuar disa herë nga Albërie Hadërgjonaj, në spektaklin ‘Your Face Sounds Familiar’ se Arjan Çani pyet shpesh të tjerët se ku e kanë shtëpinë, por të vetën nuk e tregon asnjëherë.
Në fakt, moderatori i ‘Zonë e Lirë’ njihet për natyrën e tij të rezervuar sa i përket jetës personale, ai nuk i ekspozon asnjëherë me dashje familjarët, gruan dhe fëmijët. Por, ‘JOQ’ ka publikuar ditën e sotme një video nga ambjentet e brendshme të një vile luksoze, që sipas tyre i përket Arjan Çanit.
Kjo mbetet për tu konfirmuar nga vet moderatori, por gjithsesi, vila duhet thënë që është e mrekullueshme. Në të dallon hapësira e bollshme dhe një bibliotekë e stërmadhe.
Shikoni me videon poshte se si duket ajo
VIDEO