Shqiptari gjendet në mes të kopesë së ujqërve, i filmon të gjitha (VIDEO)

Një i ri nga fshati Krajkovë i Drenasit në Kosovë është gjetur i rrethuar nga ujqërit në këto ditë të ftohta dimri. Ngjarja ka ndodhur në Bjeshkët e Kosmaqit të kësaj zone.
I vetëm dhe me një shkop në dorë, i riu për fat të mirë nuk është sulmuar nga ujqërit edhe pse ndodhej vetëm pak metra larg tyre.
Në mes ulërimash të tyre, Esat Shala ka përjetuar momente frike dhe paniku për disa minuta, por pamje që i ka filmuar të gjitha.