Shpërthen ndaj ish-bashkëshortit këngëtarja e njohur: Na le gjyqeve, mbushi barkun fëmijës

Pas emisionit “Arratia e Peshkut të Kuq”, ku i ftuar ka qenë Sajmir Çili, ka shpërthyer ish-bashkëshortja e tij, Suela Kalaja.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Suela nuk i ka kursyer akuzat ndaj babait të fëmijës së saj.

Statusi i Suela Kalasë

Ke te drejte qe ke frike nga Zoti baba femije! Nje artist di te thote emrin e autores se teksteve qe dhe ate autoresi e kalon ne media si ndjenja jote e madhe!

Ato fjale Jane te shpirtit tim kur vuaja une e femija e t’i s’ishe! Zoti te dhente c’meriton e boll genjen veten dhe te tjeret. Na le gjygjeve e rajoneve por kjo eshte Shqiperia! Ty s’te pelqen lindja e diellit se ishe pergjumesh kur mberrije ne shtepi ose te gjente ne gjume.

Pate qenie qe te mesuan si te hakmerreshe! Me kot mbush mediat me fotot e vajzes tone, por kujtohu t’i mbushesh shpirtin dhe barkun! U ankove e akuzove gazetaret ( madje Dhe mua qe s’kisha gisht fare) per privacy.

Une e respektova ti perfitove nga besnikeria ime e fjales se dhene. Dhe shtetin me foni falas dhe aheng e bleve. Bleve shtetin ,por humbe familjen! Shoh nje femije perballe meje qe ha thonjte!

Gjithsesi jam Une . Jemi mire [email protected] Arratia e peshkut te kuq!