Shpërthen Morena, tregon … (Foto)


Këngëtarja dhe modelja e njohur kosovar, Morena Taraku ka shpërthyer përmes një fotografie, raporton Gazeta Blic. Ajo në një fotografi të postuar në Instagram, ka treguar gjoksin bombastik që ka.

Për më tepër shikojeni fotografinë:

Untitled-4morena-taraku-tani-edhe-n-euml-muzik-euml_hd