Shpat Kasapi thotë “Zogu Ti” (Video)

Pop ylli shqiptar, Shpat Kasapi, ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me Blerinën të titulluar “Zogu Ti”.
f.0720170129146_m

Kënga e re është dinamike, me ritme verore dhe Shpat Kasapi shfaqet në formën më të mirë, krahas Blerinës, një bjondine me zë karakteristik.

Videoklipin e kësaj kënge e ka punuar Max Production.