Shpat Kasapi në lidhje me Fjolla Morinën?

fjollaEdhe pse ka pasur shumë njerëz që nuk kanë mundur ta besojnë ndarjen e Shpatit me Afërditën, ndarja e tyre tashmë është një fakt. Mjafton të klikosh profilin e saj në “Facebook” dhe shihet statusi i saj “single”, ndryshe nga ç’ka qenë më parë “e fejuar”.

“Më mirë sot sesa nesër, e djeshmja nuk ishte ajo e duhura, kështu që le të harrohen të gjitha”, ka qenë një status i vendosur nga modelja në “Twitter”.

Nga ana tjetër, Shpati duke se ka dashur të qetësohet duke frekuentuar jetën e natës. Në krah të tij është ndodhur këngëtarja Fjolla Morina, e cila gjithashtu është një nga femrat më provokative të skenës shqiptare./tema