Show i Messit ! (Video)

Leo Messi, ylli i Barcelonës me shokët e tij ka dhuruar një show mbrëmë në Chicago. Ndeshja bamiërse mes shokëve të Messit dhe yjeve të botës ka mbledhur 25 mijë shikues. Pjese e kesaj super ndeshjes ishin edhe Yjet si Messi, Henry, Lavezzi, Osvaldo e Aimar realizuan disa nga golat në këtë ndeshje.