Shokuese, mjeku dhe infermieret rrahin brutalisht pacienten (VIDEO)


KINE- Pamje të tmerrshme vijnë nga një spital në Kinë, ku një paciente e shtrirë rrihet brutalisht nga mjeku dhe dy infermiere.

Videoja e regjistruar në fshetësi tregon qartë si si dhunohet një paciente pas një mosmarrëveshje për paratë që do t’i jepte mjekut, siç thonë mediat lokale.

Kjo video është filmuar fshehurazi në një spital në qytetin kinez Hohhot, në shtator të vitit të kaluar, por bëhet publike vetëm tani.
ma.ar/BalkanWeb)
R