Shokuese! Akrobati kinez, bie nga litari në 200 metra lartësi dhe… (Video)

0hShokuese

Një akrobat Kinez, i cili po kryente një demonstrim duke kaluar në një litar në 200 metra lartësi u rrëzua dhe…

Shpëtojë për mrekulli akrobati kinez, teksa ra nga 200 metra lartësi!

I riu kinez, citon alb-observer.com, tentoi të kalonte një distancë 2.300 metrash në litar, për sëmbrapthi dhe me sytë e mbyllur.
Por, teksa arriti në metrat e fundit, humbi ekuilibrin dhe u gjend në ajër duke rënë nga 200 metra lartësi…

Të gjithë të pranishmit, pësuan shok, pasi kujtuan se rënia e tij do t’i kushtonte jetën, por akrobati kinez, ishte shumë me fat, pasi ra mbi degët e disa pemëve dhe kështu falë tyre arriti të shpëtoj./Lajme Online/