Shokon çifti i ri, ajo bën seks me qenin ndërsa bashkëshorti e filmon (FOTO)

Një çift të rinjsh kanë shokuar opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me veprimet e tyre ndaj një qeni.
Një çift të rinjsh të martuar, janë arrestuar me akuzën e abuzimit seksual ndaj një kafshe, ku gruaja bën seks me qenin, ndërsa bashkëshorti i saj filmon gjithçka.
19-vjeçarja Rachael Harris, së bashku me të shoqin e saj, 24-vjeçarin Corey Harris, kanë rënë në pranga pasi janë zbuluar se brenda foto-kamerës së tyre ndodhej një video që tregonte gruan duke bërë seks me një qen.
Videot janë filmuar në fund të shtatorit në shtëpinë e çiftit në Curwensville, ku imazhet tronditëse shfaqin vajzën e cila tenton të bëjë seks oral me kafshën dhe pastaj ta masturbojë atë.
Çifti Harris do të përballet me akuzën e akteve të turpshme dhe vulgare ndaj kafshëve, ku rrezikojnë deri në dy vjet burg.