Shokon burri në Tiranë, ecën nudo në mes të rrugës (VIDEO)

Qytetarët në zonën e Freskut janë shokuar mesditën e sotme kur një mesoburrë u shfaq në mes të rrugës nudo. Të shumtë kanë qenë ata që kanë shpejtuar të regjistrojnë një ngjarje të pazakontë dhe të shfaqin habinë e tyre. Në videon e siguruar nga BalkanWeb, duket burri që ecën krejtësisht nudo në këmbë, ndërsa siç raportojnë qytetarët edhe makinat kanë ndalur të habitur nga ajo që po iu shihnin sytë. Të tjerë kanë shpejtuar të largojnë fëmijët nga vendngjarja. Ndërkohë që ende nuk dihet çfarë e ka shtytë këtë person të dalë krejtësisht i zhveshur në rrugë, në një kohë që njerëzit jashtë ishin mbërthyer deri në dhëmbë për t’i shpëtuar të ftohtit.