Shokohet Ronaldo, merr lajmin më të keq të vitit


Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është denoncuar nga “Proto Group”.
Kjo kompani e ka denoncuar portugezin, me arsyetimin se ai ka dhënë deklarata dhe informacione të rreme mbi emrin e saj.
Për këtë arsye, “Proto Group” kërkon dëmshpërblim prej 10 milionë eurosh, përcjellë “Lajmi.net”.
Lajmi është publikuar nga “Mundo Deportivo”, që ka shkruar se Ronaldon e presin probleme serioze në lidhje më këtë çështje.
CR