Shokohen dasmorët nga fustani i nuses, veshja më e pazakontë që keni parë

E fejuara e aktorit Adam Thomas, Caroline Daly ka zgjedhur të martohet me një fustan nusërie aspak të zakontë. Nëse nuset e tjera zgjedhin fustanet e fryrë apo fustane që ngjasojnë me fustanet e përrallave, Caroline ka zgjedhur të martohet me bikini.

Sigurisht që velloja nuk ka munguar në “veshjen e saj të nusërisë”, por mund të themi me plot gojën se ajo nuk ngjasonte fare me nuset e tjera. Të gjithë kanë mbetur të shtangur nga veshja e modeles.

Madje në media është përfolur edhe për reagimin e vjerrës së saj dhe sigurisht që asaj nuk i ka pëlqyer pamja e nuses që dukej sikur do shkonte në plazh dhe jo drejt altarit.